Готівка
Карта

Видалення кісти зуба у клініці DentaDerm

Словосполучення «кіста зуба» в колишні роки викликало у пацієнтів тривогу. Це захворювання було прямим показником до видалення зуба. Зараз багато стоматологів рекомендують також видаляти кісти і встановлювати імпланти. В клініці естетичної стоматології DentaDerm використовують методику лікування кісти без задіяння хірургії. Ми застосовуємо сучасні технології, дотримуємося європейських стандартів стерильності. Гарантуємо безпеку і безболісність процедури. Щелепно-лицьові операції – один з основних напрямків діяльності нашого центру.

Що таке кіста і як вона з'являється?

Кіста – це пухлиноподібне новоутворення, що складається з оболонки і рідини всередині. Воно розростається, руйнує кісткову тканину, може проникати в гайморову пазуху, провокувати запалення. Кісту лікують консервативним і хірургічним методом.

Існують радикулярні і фолікулярні кісти. Перший тип утворюється при тривалому запаленні пульпи зуба. Локалізується процес, формуючи оболонку навколо нього і не даючи інфекції поширюватися далі.

Фолікулярні кісти зустрічаються набагато рідше. Вони формуються з зубного фолікула, навколишнього зубної зачаток. Точні причини появи зубних фолікулів достовірно не відомі.

В клініці естетичної стоматології «Дента Дерм» встановлять точний діагноз, визначать тип новоутворення, розроблять правильну методику лікування. Ми дуже рідко видаляємо зуби, уражені кістою. Для цього повинні бути серйозні свідчення. Радикальні методи застосовуються, якщо інші способи не приносять ефективності.

Що ми проводимо?

  • Під контролем операційного мікроскопа стоматолог розширює канал зуба.
  • Обробляє його дезрозчином, щоб прибрати джерело інфекції.
  • Закладає в канал ліки для боротьби із запаленням.
  • Може знадобитися кілька візитів до стоматолога, щоб перевірити відходження ексудату з кісти. Якщо рідина перестане підтікати, це буде свідчити про припинення запального процесу.
  • стоматолог герметично запломбує канал і відновить коронкову частину зуба.

Після лікування пацієнт повинен проходити регулярний рентгенологічний контроль. Кіста невеликого розміру заростає кістковою тканиною протягом 4-6 місяців. Більша – близько року. По краю дефекту можна побачити формування нової кісткової тканини. На рентген-знімку під час контрольного огляду лікар підтвердить утворення нової тканини. Тільки після цього зуб можна реставрувати керамічної коронкою. Вона забезпечить герметичність, не забезпечить усадки і запобіжить повторне інфікування.

 

Можливо лікування кісти хірургічним методом, якщо за показаннями інші методики будуть не ефективні.

Чому потрібно звертатися в «Дента Дерм»?

За 10 років роботи ми створили професійну команду дитячих і дорослих стоматологів, Які гарантують високу якість послуг і безболісність маніпуляцій.

Наші лікарі працюють з прогресивним обладнанням. Всі маніпуляції проводяться з мікроскопічною точністю, включаючи усунення кістилазером.

У роботі застосовуються сучасні матеріали. Ми гарантуємо тривалий термін служби пломб, встановлених стоматологами Denta Derm.

В клініцістрого дотримується режим стерильності. Лікарі працюють відповідно до європейських протоколах, забезпечуючи безпеку маніпуляцій.

Застосовуємо унікальні технології по загоєнню тканин. Після наших маніпуляцій лунки заживають дуже швидко.

Вартість послуг для пацієнтів з Ірпеня, Києва та інших міст вказана в розділі «Ціни»Нашого сайту. Телефонуйте і записуйтеся на прийом у зручний час. Ви можете зв’язатися з нами, залишивши заявку на сайті, звернувшись за контактним номером телефону або написавши на електронну адресу. Гарантуємо ефективність лікування.

Недостатність місця в зубному ряду

явна недостатність місця в зубному ряду - невідповідність розмірів щелепи і зубів призводить до появи постійної бічного навантаження з боку третіх молярів на зубний ряд, результатом якої стає скупченість зубів;

Каріозне враження

глибоке каріозне враження - в силу свого розташування якісна самостійна гігієна зубів мудрості неможлива; це призводить до значного скупчення зубного нальоту, швидкої поразки «вісімок» карієсом і поширенню цього процесу на сусідні зуби;

Ускладнення при прорізуванні

ускладнення або ризик їх появи при прорізуванні - дискомфорт і травмування ротової порожнини, утворення гнійних пазух і т. д .;

Необхідність імплантаційних систем

необхідність в установці імплантаційних систем - у випадках, коли шостий або сьомий зуб зруйнувалися, а зуб мудрості залишився неушкодженим.

1
Діагностичні дослідження
діагностичні дослідження - для вичерпної оцінки стану зуба проводиться рентгенологічне обстеження зубощелепної системи;
2
Обробка операційного поля
антисептична обробка операційного поля, знеболення;
3
Видалення зуба
видалення зуба - у випадках ретинованих зубів проводиться розтин ясна, забезпечення доступу до проблемної зубної одиниці; окремі ситуації передбачають видалення зуба по частинах; накладення швів (якщо виконувалися надрізи ясна).
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано