Готівка
Карта

Резекція зуба у клініці DentaDerm

При складних стоматологічних захворюваннях (періодонтит, гранульома) питання про збереження зуба встає гостро. Хірургічна маніпуляція резекція зуба лазером проводиться з метою ліквідації інфекційного вогнища. Вдаються до неї, коли консервативне лікування не дає результатів. Клініка естетичної стоматології «Дента Дерм» дарує сліпучі посмішки своїм пацієнтам більше 10 років. За час роботи ми отримали понад 4000 позитивних відгуків від пацієнтів з Ірпеня, Києвата інших міст. Наші стоматологи виконують найскладніші маніпуляції, гарантуючи позитивний результат.

Коли проводять резекцію зуба?

Поява кісти є головним показанням для маніпуляції. Це порожнина, наповнена гноєм, з щільною оболонкою. Щоб повністю позбавитися від проблеми, проводять цистектомії (капсулу з оболонкою вилучають з тканин). Після чого виконують резекціюлазером ураженого кореневогоелемента. Несвоєчасне звернення до стоматолога може спровокувати втрату зуба.

За іншими свідченнями до резекції відносяться новоутворення розміром більше 1 см, неякісне або неповне пломбування каналів, наявність штифта або вкладки в каналі, уламок стоматологічного інструменту в зубному каналі, пошкодження коренів при пломбуванні.

Протипоказання до резекції

Операцію не проводять в таких випадках:

 • Рухливість зуба II-IV ступеня.
 • Виникнення загострення пародонтиту.
 • Зубна коронка зруйнована більш ніж на 50%.
 • Коренева частина зруйнована настільки і її неможливо запломбувати.
 • Наявність в анамнезі серцево-судинних або вірусних захворювань.

Якщо кіста пошкодила велику частину кореня, резекцію лазером також не роблять. стоматолог, швидше за все, видалить зубний одиницю для установки імпланта в подальшому.

Лікар центру DentaDerm прийме остаточне рішення після детального огляду і обстеження порожнини рота. Наші фахівці використовують найменший шанс, щоб зберегтизубі відновити красу посмішки. Про професіоналізм свідчать тисячі позитивних відгуків від пацієнтів.

Процедура проводиться в кілька етапів:

 • Кореневої канал пломбують на 2/3. Це виконують за 2-3 дня дооперації.
 • Перед процедурою роблять місцеву анестезію.
 • Слизову отслаивают.
 • Випилюють ділянку кістки.
 • Крізь отвір відсікають кісткову частину, видаляють її. Порожній простір заповнюють синтетичної кісткою. Вшивають рану, на її місце накладають пов’язку.

Загальна тривалість процедури – близько години. Тривалість залежить від місця розташування зуба.

Стоматологи клініки «Дента Дерм» використовують якісні матеріали, працюють з сучасним обладнанням. В клініці приймають професійні дитячі та дорослістоматологи. Якість їх роботи гарантовано.

Недостатність місця в зубному ряду

явна недостатність місця в зубному ряду - невідповідність розмірів щелепи і зубів призводить до появи постійної бічного навантаження з боку третіх молярів на зубний ряд, результатом якої стає скупченість зубів;

Каріозне враження

глибоке каріозне враження - в силу свого розташування якісна самостійна гігієна зубів мудрості неможлива; це призводить до значного скупчення зубного нальоту, швидкої поразки «вісімок» карієсом і поширенню цього процесу на сусідні зуби;

Ускладнення при прорізуванні

ускладнення або ризик їх появи при прорізуванні - дискомфорт і травмування ротової порожнини, утворення гнійних пазух і т. д .;

Необхідність імплантаційних систем

необхідність в установці імплантаційних систем - у випадках, коли шостий або сьомий зуб зруйнувалися, а зуб мудрості залишився неушкодженим.

1
Діагностичні дослідження
діагностичні дослідження - для вичерпної оцінки стану зуба проводиться рентгенологічне обстеження зубощелепної системи;
2
Обробка операційного поля
антисептична обробка операційного поля, знеболення;
3
Видалення зуба
видалення зуба - у випадках ретинованих зубів проводиться розтин ясна, забезпечення доступу до проблемної зубної одиниці; окремі ситуації передбачають видалення зуба по частинах; накладення швів (якщо виконувалися надрізи ясна).

Клініка естетичної стоматології DentaDerm в Києві та Ірпені має ряд переваг перед конкурентами:

 • Зручний графік роботи. Ми приймаємо пацієнтів з 09:00 до 21:00 години. Працюємо без вихідних.
 • комфортні ціни. Вартість послуг вказана в спеціальному розділі.
 • Професіоналізм. Наші лікарі використовують комплексний підхід до процесу лікування.
 • Тільки сучасне обладнання та якісні матеріали.
 • Ми дотримуємося європейський рівень стерильності.
 • Записатися можна по телефону, залишивши заявку на сайті, надіславши електронного листа на електронну адресу або звернувшись особисто.

Тільки ми гарантує відсутність болю і дискомфорту під час операції. Наші співробітники виконуютьщелепно-лицьові маніпуляції різної складності, вдаючись в тому числі до стоматологічної хірургії. Ми завжди працюємо на результат і гарантуємо високу ефективність процедур. Телефонуйте зараз, якщо бажаєте мати сліпучу посмішку.

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано