Готівка
Карта

Видалення кісти зуба у клініці DentaDerm

Кюретаж обов’язково проводять при грамотному лікуванні захворювань порожнини рота – пародонтите, гінгівіті і інших хворобах. Лікар стоматолог очищає пародонтальні кишені, Вискоблює камінь і поддесновий наліт. У клініці естетичної стоматології DentaDerm працюють професіонали, які використовують комплексний підхід до процесу лікування. Ми працюємо з сучасним обладнанням та інструментами, використовуємо перевірені методики, в тому числі кюретаж лазером. Кожному пацієнту гарантується відсутність болю і дискомфорту.

Показання для проведення кюретажа

У нормі зазори між серединою зуба і поверхнею ясна присутні у всіх. якщо величина кишені не перевищує 3 мм, що скупчуються залишки їжі легко очищаються при щоденному догляді. Якщо відстань більше 3 мм, самостійна очищення утруднена. Скупчення мікробів викликають запалення ясен, руйнують тканини, призводять до розхитування зуба і появи різних хвороб.

Опис кюретажа

Маніпуляція відрізняється від професійного чищення. Лікар видаляє з пародонтальних кишень скупчення бруду, надлишок тканин, а також їх залишки.

Існують такі види кюретажа:

 • Відкритий.
 • Закритий.

При відкритому типі лікар розсікає ясна. Маніпуляція проводиться під місцевою анестезією, відноситься до хірургічного увазі допомоги. Її проводять, якщо розмір кишені перевищує 5 мм, азакритий кюретаж не допоміг виправити ситуацію.

Порядок проведення процедури:

 • Діагностика проблеми.
 • Проведення анестезії.
 • розрізання пародонтального кишені.
 • Очищення відкритих щілин.
 • Обробка поверхонь остеогенними засобами, щоб кісткова тканина швидше відновилася.
 • ушивання лунки зуба.

професійно виконане оперативне втручання дозволить уникнути несприятливих наслідків кюретажа, збільшить термін до подальшого відвідування лікаря.

Закритий метод застосовується в тому випадку, якщо величина кишень не перевищує 5 мм. Залучення хірургії недоцільно. Порядок маніпуляцій наступний:

 • Лікар проводить діагностику.
 • Вводить анестезію.
 • Чистить кишеню за допомогою медичних інструментів.
 • Полірує зуб.

Після маніпуляції зменшуються щілини великих розмірів, повністю закриваються маленькі. закритий кюретаж займає менше часу, не вимагає відновлення.

Центр естетичної стоматології DentaDerm більше 10 років допомагає пацієнтам вирішувати стоматологічні проблеми. У нас працюють професійні дитячі та дорослі лікарі. За час роботи ми отримали понад 4000 позитивних відгуків.

Приймаємо пацієнтів з Ірпеня, Києва та інших міст.

Чому клієнти обирають нас?

 • Гарантуємо належний рівень стерильності.
 • Всі маніпуляції проводяться на сучасному обладнанні з використанням безпечних анестетиків.
 • У роботі застосовуються тільки якісні матеріали.
 • Ціни послуг доступні. Клініка приймає різні варіанти оплати (готівкою, карткою).
 • Використовуємо комплексний підхід до лікування. При необхідності залучаємо інших фахівців клініки.
 • Працюємо без вихідних з 09:00 до 21:00 години.
 • Записатися можна прямо на сайті, по телефону, відправивши заявку на е-мейл або звернувшись особисто.

Вартість послуг можна побачити на сайті. Ціни вказані в окремому розділі. Якщо є питання, задати їх можна при оформленні заявки. Наша команда завжди працює на результат. Наша мета – ваша сліпуча усмішка.

Недостатність місця в зубному ряду

явна недостатність місця в зубному ряду - невідповідність розмірів щелепи і зубів призводить до появи постійної бічного навантаження з боку третіх молярів на зубний ряд, результатом якої стає скупченість зубів;

Каріозне враження

глибоке каріозне враження - в силу свого розташування якісна самостійна гігієна зубів мудрості неможлива; це призводить до значного скупчення зубного нальоту, швидкої поразки «вісімок» карієсом і поширенню цього процесу на сусідні зуби;

Ускладнення при прорізуванні

ускладнення або ризик їх появи при прорізуванні - дискомфорт і травмування ротової порожнини, утворення гнійних пазух і т. д .;

Необхідність імплантаційних систем

необхідність в установці імплантаційних систем - у випадках, коли шостий або сьомий зуб зруйнувалися, а зуб мудрості залишився неушкодженим.

1
Діагностичні дослідження
діагностичні дослідження - для вичерпної оцінки стану зуба проводиться рентгенологічне обстеження зубощелепної системи;
2
Обробка операційного поля
антисептична обробка операційного поля, знеболення;
3
Видалення зуба
видалення зуба - у випадках ретинованих зубів проводиться розтин ясна, забезпечення доступу до проблемної зубної одиниці; окремі ситуації передбачають видалення зуба по частинах; накладення швів (якщо виконувалися надрізи ясна).
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано