Готівка
Карта

Професійне чищення зубів Air Flow  за вигідною ціною

Гігієнічна чистка Airflow на Оболоні в клініці Дента Д проходить в 3 етапи (скейлинг, прогресивна технологія «повітряний потік», полірування пастами). Ця процедура є найкращою профілактикою захворювань тканин пародонта, кровоточивості ясен, неприємного запаху з рота, карієсу. Основна функція Air Flow – видалення твердого та м’якого зубного нальоту. При цьому відбувається полірування зубної емалі та її освітлення.

Кому и с какой периодичностью нужна гигиеническая чистка зубов скалером + AirFlow на Оболони?

Для ефективної гігієни порожнини рота недостатньо загальноприйнятих щоденних засобів – пасти, щітки, іригатора. Самостійно якісно видалити на емалі зубів пігментований наліт, що формується та зубний камінь неможливо. Гарантовано уникнути накопичення патогенних мікроорганізмів в ротовій порожнині можна тільки за допомогою професійного чищення зубного ряду. Міжнародна асоціація стоматологів рекомендує проведення цієї процедури:

  • Кожній дорослій людині в якості профілактики 1 раз в 6 місяців; така періодичність дозволить запобігти початок запальних процесів в яснах, утворення твердого зубного нальоту, істотно поліпшити зовнішній вигляд зубів та знизити витрати на стоматологічне лікування;
  • Пацієнтам з кровотечею ясен як обов’язковий захід перед діагностикою пародонтиту (вимір пародонтальних кишень і т. д.); більш детальна інформація – на безкоштовній консультації;
  • Людям з встановленими штучними конструкціями (брекетами, вінірами та ін.);
  • Пацієнтам, яким потрібно хірургічне втручання (видалення / імплантація і т. п.);
  • Закоренілим курцям і тим, хто записався на відбілювання зубів (за кілька днів до передбачуваної маніпуляції).

Гігієнічна чистка AirFlow -ціна

Пакет професійна гігієна ротової порожнини з використанням ультразвуку, AIR FLOW та професійної стоматологічної продукції (перший ступінь)
1576 грн.
Професійна гігієна ротової порожнини з використанням ультразвуку, AIR FLOW та професійної стоматологічної продукції (одна щелепа)
663 грн.
Видалення зубних відкладень ультразвуком (за одиницю)
255 грн.
Фторування зубів (за одиницю)
204 грн.

Послугу гігієнічної чистки AirFlow в клініці Дента Д надають

Ткачук Олена В’ячеславівна
Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Досвід роботи: 8 років
Відгуки: (3)
Детальніше
Черей Анастасія
Лікар - стоматолог - терапевт
Досвід роботи: 9 років
Відгуки: (1)
Детальніше

Професійна гігієнічна чистка AirFlow - ціна в клініці Дента-Д

Стоматологія Дента Д намагається витримувати демократичний ціновий рівень при високій якості проведення професійного чищення. Крім того, нашим потенційним пацієнтам пропонуються різні акційні пропозиції. Наприклад, за 990 грн. Ви можете отримати трьохетапну чистку зубного ряду + бонусну безкоштовну консультацію пародонтолога. Вартість чищення зубів в нашій клініці позначена в наведеній нижче таблиці:

Кому протипоказана професійна чистка зубів?

Методика AirFlow – сама щадна з відомих використовуваних в стоматологічній практиці технологій чистки зубів. Обмеження до проведення процедури мінімальні і мають рекомендаційний характер, тобто остаточне рішення приймає лікар. До переліку протипоказань входять:

  • наявність серйозних хронічних захворювань (цукровий діабет, бронхіальна астма, епілепсія, серцеві патології);
  • гостра фаза запального процесу в пародонті;
  • підвищена чутливість зубів.

Якщо Ви хочете мати здорову привабливу посмішку – запишіться прямо зараз на гігієнічну чистку AirFlow в стоматології Дента Д. Через півгодини Ви не впізнаєте свої зуби. Висококваліфіковані досвідчені лікарі та інноваційне обладнання гарантують максимально ефективний результат проведеної процедури.

Відгуки пацієнтів про гігієнічну чистку AirFlow в стоматологічній клініці Denta D на Вишгородській

Алина
Лікар:
Гігієнічна чистка AirFlow
14.11.2019
Спасибо врачу за идеальную чистку зубов!
Всем привет! Неделю назад делала чистку AirFlow в клинике Дента Д. Был камень между передними нижними зубами. Процедура не очень приятная, но не болезненная. Немного кровоточили десна после ультразвука, т. к. они у меня очень чувствительные. Очень довольна – зубки чистенькие и стали намного светлее.
Дополнительный текст
детальніше
Светлана Р., 37 лет
Лікар:
Гігієнічна чистка AirFlow
04.04.2019
Я – курильщик с большим стажем. Убирала налет в клинике Дента-Д. Сделали очень качественно и не больно. Теперь смотрю на свои зубы в зеркало и сплошные положительные эмоции.
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано