Готівка
Карта

Лікування карієсу у дітей

Карієс молочних зубів – найбільш поширене захворювання ротової порожнини. Як правило, воно спостерігається в дитячому віці. Лікування карієсу у дітей – не просто комплекс стоматологічних заходів. Це правильний лікарський психологічний підхід, який забезпечить довіру малюка до стоматолога, безбоязнене відношення до процедур.

Вартість пломби від 360 грн.

Лікувати зуби вашій дитині будуть:

Ткачук Олена В’ячеславівна
Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Досвід роботи: 8 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Ціни в дитячій стоматології

Особливості захворювання

Розрізняють декілька етапів протікання карієсу:

  1. Поверхневий. На даній стадії спостерігається поява плям на зубній емалі. На ранньому етапі розвитку карієсу діти скаржаться на неприємні відчуття при вживанні гарячих або прохолодних напоїв.
  2. Середній. У цей період захворювання вражає верхні шари дентину. У дитини з'являються хворобливі відчуття при вживанні солодкої їжі різної температури (морозива, цукерок і т.п.).
  3. Глибокий. Найскладніша фаза, при якій малюк відчуває сильну різку або ниючий біль під час жування.

У дитячому віці захворювання протікає набагато стрімкіше, ніж у дорослих. Лікування карієсу має здійснюватися своєчасно. Легковажне ставлення згодом може привести до хвороб шлунково-кишкового тракту, періодонтиту, пульпіту, втрати постійного (корінного) або тимчасового зуба.

Причин виникнення хвороби може бути дуже багато. Найчастіше патологія розвивається через неправильне харчування. Зловживання солодким призводить не тільки до надмірної ваги, але і утворення карієсу.

Витримуються високі асептичні умови

зведено до мінімуму потрапляння мікроорганізмів в простір роботи стоматолога;

Ліквідовано контакт зі слизовою оболонкою

повністю ліквідовано контакт слизової пацієнта з медичними препаратами;

Сухість робочого поля

забезпечується абсолютна сухість робочої області (без застосування ватних валиків) та інструментів;

Безпека для пацієнта

еліміновані: аспірація, випадкове травмування порожнини рота шматочками старих пломб, стоматологічним інструментарієм і т. д

Лікування карієсу в «Дента-Д»

Не варто відкладати лікування зубів на тривалий період. Безвідповідальність часто призводить до небажаних наслідків. Терапія на початкових етапах виконується набагато ефективніше і швидше. Крім того, вартість лікування глибокого ураження набагато вище в порівнянні з усуненням незначних змін зубної емалі.

Як здійснюються лікувальні процедури в стоматологічній клініці «Дента-Д»? Оскільки діти потребують особливого підходу, доктор спочатку налагоджує контакт з маленьким пацієнтом. Тільки після того, як психологічні бар'єри подолано, стоматолог приступає до роботи.

Терапія є безболісною і якісною. Прийом пацієнта не займає багато часу. У процесі спілкування з досвідченим лікарем у дитини зникає страх перед стоматологічними процедурами. Такі приховані фобії і дискомфорт вже не будуть проявлятися в дорослому віці.

«Дента-Д» – одна з провідних дитячих стоматологій в Києві. Ціни на послуги доступні для всіх наших клієнтів. Надійність лікування гарантована! Після усунення карієсу досвідченими стоматологами зуби вашого малюка будуть виглядати природно, а пломби – триматися довго.

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано