Готівка
Карта

Лікування гінгівіту у дітей

Відсутність апетиту у дитини може бути наслідком захворювань ротової порожнини. Найбільш поширеним серед них вважається гінгівіт у дітей. Батьки повинні запам’ятати наступний факт: терапія будь-якого захворювання на початкових стадіях здійснюється набагато простіше.

Вартість пломби від 360 грн.

Лікувати зуби вашій дитині будуть:

Ткачук Олена В’ячеславівна
Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Досвід роботи: 8 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Ціни в дитячій стоматології

Загальні характеристики хвороби

Гінгівіт за своєю природою – це запалення тканин (краєчків ясна), а не самого зуба. Таке захворювання може виникнути як у п'ятирічної дитини, так і шістнадцятирічного юнака. Найчастіше хвороба розвивається через незадовільний догляду за ротовою порожниною.
Причинами запалення є простудні захворювання, прорізування зубів у малюків, патологія прикусу, карієс, носіння металевих брекетів.

Симптоми захворювання

Якщо батьки не будуть своєчасно реагувати на почервоніння ясен у дітей, звертатися в клініку для планових оглядів, гінгівіт стане хронічним. Запалення може негативно вплинути на стан зуба, спровокувавши його руйнування. При огляді ротової порожнини можна виявити наступні ознаки недуги:

  • на кінчиках тканин, прилеглих до зубах, візуально помітна припухлість;
  • часта кровоточивість ясен;
  • дитині боляче жувати або використовувати зубну щітку при чищенні зубів;
  • зміна відтінків тканин: при гострій формі захворювання ясна має червонуватий колір, при хронічній – набуває синюватого відтінку.

Лікувати хронічні прояви дорожче, ніж нейтралізувати запалення на перших стадіях. Висновок напрошується один: якщо є симптоматичні передумови, необхідно негайно звернутися до лікаря (дитячого стоматолога).

Витримуються високі асептичні умови

зведено до мінімуму потрапляння мікроорганізмів в простір роботи стоматолога;

Ліквідовано контакт зі слизовою оболонкою

повністю ліквідовано контакт слизової пацієнта з медичними препаратами;

Сухість робочого поля

забезпечується абсолютна сухість робочої області (без застосування ватних валиків) та інструментів;

Безпека для пацієнта

еліміновані: аспірація, випадкове травмування порожнини рота шматочками старих пломб, стоматологічним інструментарієм і т. д

Терапія дитячого гінгівіту

Для усунення проблеми застосовується комбінована методика:

  • очищення зубів від нальоту, який може бути першоджерелом інфекції;
  • лікування карієсу;
  • терапія гінгівіту.

Нейтралізація запалення досягається завдяки регулярним полосканням, застосування різних гелів і т.д. Всі препарати виписуються тільки стоматологом. Самолікування заборонено!

Для лікування зубів і ясен звертайтеся в стоматологічну клініку «Дента-Д» в Києві. Тут працюють досвідчені лікарі, які використовують особливий підхід до дітей, сучасну техніку. Процес лікування є зручним, швидким і безболісним. Ми пропонуємо доступні ціни на послуги. Наші стоматологи правильно діагностують захворювання. При виявленні гінгівіту буде призначено комплексне лікування. Довіртеся професіоналам!

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано