Ірпінь:  0637631515 0977631515 0459761725
Київ: 0689405656

  • English
  • Russian
  • Ukrainian

Час роботи:
щоденно з 09.00 до 20.00

Терапія

В нашій стоматологічній клініці «Дента-Д» ви зможете отримати ефективне лікування зубів за допомогою новітнього сучасного обладнання та якісних матеріалів. Наші фахівці зроблять все для того, щоб лікування зубів було для вас максимально комфортним і безболісним.

Терапевтична стоматологія включає в себе профілактику і лікування зубів, ясен і інших захворювань порожнини рота. Наша стоматологія «Дента-Д» надає послуги терапевтичної стоматології, основними завданнями якої є лікування карієсу, пульпіту та інших захворювань зубів.

Лікування карієсу

Найчастіше причиною звернення до стоматолога є карієс. Важливо знати, що при появі перших ознак карієсу, вам необхідно терміново звернутися до стоматолога, щоб не погіршити ситуацію в майбутньому.

Фахівці нашої клініки допоможуть вам вирішити цю проблему швидко, якісно і безболісно. У нашій клініці використовуються новітнє обладнання і різні матеріали, такі як:

  • пломби хімічного затвердіння;
  • пломби фотополімерного затвердіння;
  • склоіномерні пломби.

Лікування пульпіту

Якщо не запобігти розвитку карієсу на ранній стадії, він може привести до запалення судинно-нервового пучка. Саме пульпіт дуже часто є причиною зубного болю.

Щоб вирішити цю проблему потрібно провести лікування пульпіту, яке має на увазі під собою видалення тканин, які були вражені, лікування зубних каналів медичними препаратами та пломбування. Як правило, лікування пульпіту займає кілька прийомів у стоматолога.

Не варто відкладати лікування пульпіту, намагатися перетерпіти біль, так як в результаті він може привести до розвитку інших захворювань, таких як:

  • періодонтит (запалення м’яких тканин між кісткою і ураженим зубом. Лікування переодонтиту займає набагато більше часу, ніж пульпіту);
  • переостит (запалення щелепної кістки, що тягне за собою видалення ураженого зуба і лікування осередку запалення).

Запишіться на консультацію до нашого стоматолога і він складе план лікування

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.