Ірпінь:  0637631515 0977631515 0459761725
Київ: 0689405656

  • English
  • Russian
  • Ukrainian

Час роботи:
щоденно з 09.00 до 20.00

Ортодонтія

Хочете повернути природну красу вашої посмішки? Зверніться по допомогу в стоматологічну клініку “Дента-Д”, наші фахівці зможуть усунути дефекти прикусу і допоможуть вам втілити ваші мрії про красиву усмішку в реальність за допомогою новітніх методик і технологій сучасної стоматології.

Ортодонтія – це розділ стоматології, головним завданням якого є виправлення і профілактика зубощелепних патологій, таких як неправильне розташування зубів і патології прикусу.

Проблему неправильного прикусу потрібно вирішувати не тільки з естетичної точки зору, але і з медичної. Так як він може стати причиною розвитку таких неприємних захворювань, як: карієс зубів, гінгівіт, парадонтоз, часом, трапляється навіть гастрит.

Вам не варто побоюватися того, що доведеться якийсь час носити брекети. Некрасиві металеві скоби, які зупиняють деяких в реалізації бажання мати гарні і рівні зуби, зараз не обов’язково ставити. У нашій клініці, ви разом з нашим стоматологом-ортодонтом зможете підібрати брекет систему, яка буде мати гарний естетичний вигляд і допоможе вам вирішити проблему неправильного прикусу.

Запишіться на консультацію до нашого ортодонта і він складе план лікування

Записатися на прийом

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.